Dabas parādību fotogrāfijas


Pārsliņas…
Decembris 14, 2012, 15:28
Filed under: Sniegpārsliņas, Snowflakes

Pēdējās nedēļas laikā ievērojami uzlaboju sniegpārsliņu aparātu, galvenkoārt, gaismošanu. Tagad sniegpārsliņas tiek apspīdinātas ar sarkanu – zilu gaismas fitru. Tādējādi padarot tās iespaidīgākas.

_MG_9720

_MG_9719

_MG_9716

_MG_9703

_MG_9706

_MG_9634

_MG_9622

_MG_9709

_MG_9712

_MG_9713

_MG_9708

Advertisements

6 komentāri so far
Komentēt

Vakar gāju garām virtuvei, kur bija ieslēgts radio, un atpazinu, ka runā tu! Neticami, es jau zināju, ka pašu balsi vairs neatpazītu, bet pēc tā kā cilvēks runā, viņu tik un tā var atpazīt. Pietika ar vienu teikumu, īstenībā, ar vienu “jā” (tam tev ļoti raksturīgs uzsvars), lai zinātu, ka runā Ivo, bet, protams, sagaidīju arī apstiprinājumu no raidījuma vadītājas.

Iespaidīga bilžu kolekcija! Grāmatnīcās ir tik daudz grāmatu, kurās ir it kā “iedvesmojošas” bildes ar saulrietiem un rasu, kuras papildina tekstu, bet par kurām patiesībā nevar vien beigt žāvāties. Bet no tām – ļoti daudzajām – kuras esi sapostojis varētu izveidot tādu bilžu grāmatu, ka žoklis atkārtos. Vai arī ļoti labu meteoroloģijas grāmatu.

Daudz esi uzrakstījis – un ļoti interesanti ir lasīt. 🙂
Veiksmi!

Komentārs by Aija Putniņa

Oho! Tā pati Aija, ar ko gājām ornitoloģijas pulciņā?! 😀
Prieks, ka patīk! Bet vienalga šķiet dīvaini, ka varēji atpazīt balsi.
Bilžu grāmata man ir plānā – tikai nez cik tālu nākotnē.

Komentārs by orkaans

Tā pati. 🙂
Nezinu, varbūt ir jocīgi. Bet tādi cilvēki kā Alberts Bels grāmatā “Būris” apgalvo, ka paslēpties nevar, jo, ja neatpazītu seju, atpazītu pakausi, atcerētos gaitu, kustības vai runas manieri. Manuprāt, gandrīz visas pārējās iespējas ir daudz bezcerīgākas! 😀

Komentārs by pettyblue

Vispirms paldies par skaidrojošo rakstu,par mākoņiem.
Tomēr vairāk mani interesētu kāds cits jautājums.Jau labi sen,kad pirmo reizi manās rokās nonāca kāds materiāls (ar attēliem) par Masaru Emoto,tas izraisīja gan pārsteigumu gan apbrīnu.Diemžēl,laika gaitā šis materiāls man ir zudis (droši vien kādam iedevu) Jūs arī esat iekšā šajā brīnumā,un tādēļ ,iespējams,varētu pastāstīt kaut ko vairāk šādā jautājumā: Emoto,cita starpā demonstrēja,kā mainās ledus kistāliņu struktūra,izskats atkarībā no tā,kāda mūzika tiek atskaņota sasalšanas brīdī.
Es saprotu,ka šis jautājums ietver plašu tēmu,taču būtu interesanti zināt galvenajos vilcienos,kādas ir Jūsu domas par visu to.
Noteikti arī citiem Meteolapas dalībniekiem tas interesētu.
Paldies.

Komentārs by Wests (Meteolapa)

Ir ir dzirdēts- ka mūzika var mainīt (troksnis) var mainīt ledus kristālu formu, ja skaņu māksla gaisa tiek raidīta attiecīgā brīdī… Interesanta tēma.*Mans ierosinājums citai tēmai: interesanti- kas tās par ugunīm kalnos, kas parādās pirms zemestrīcēm? (mana versija- atmosfēra jonizējas, kad infraskaņas viļņi/kas vienmēr ir kādu brīdi pirms zemestrīcēm – uz kuriem reaģē arī dzīvnieki, ar nemieru mums signalizējot par šurp nākošos stihiju/ kaut ko izjauc esošajā kārtībā padebešos…

Komentārs by sametis665

Esmu dzirdējis par Emoto… Iedziļinājies gan neesmu, jo tam neticu. Šķiet pārāk neiespējami, ka ūdens varētu kā reaģēt uz dažādas mūzikas atskaņošanu.
Arī Dr. K. Librehts šo sauc par muļķībām. Lūk, spilgts citāts no viņa mājaslapas: ‘In fact water does not respond to thoughts and feelings – it’s just water’

Te ir saite uz viņa mājaslapas sadaļu par Emoto, kur ir viss aprakstīts: http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/myths/myths.htm

Komentārs by orkaans
Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: