Dabas parādību fotogrāfijas


Sniega vētras medības…
Decembris 10, 2010, 18:19
Filed under: Jūra, Sniegs, Vētra

Naktī iesākusies, šodien savu posta darbu turpināja sniega vētra, kas radīja transporta haosu visā Latvijā, tajā skaitā arī Rīgā.
Būtiski vēja postijumi gan nebija, bet sniegs, sniegs un vēlreiz sniegs – lai nu kas, bet sniega šodien netrūka. Šodien savā dārzā izmēriju 35 cm, vietām bija arī 40 cm un pat vēl vairāk sniega!
Jau vakar biju nolēmis, ka šodien jābrauc “medīt” sniega vētra, bet tas izrādijās grūtāk, kā sākumā likās…
Izejot no mājas, secināju ka mana iela ir, maigi sakot, drausmīgā stāvoklī un pārējās blakus ielas arī nav labākas. Pa Ķeguma ielu bridu (nevis gāju!) uz 7. trolejbusa galapunktu, bet, nonācis tur, sapratu – jābrauc ar 14. trolejbusu, jo tur bija neredzēti daudz cilvēku. Interesanti, bet trolejbusu gaidiju tikai 10 minūtes, bet tas protams bija “pilns līdz malām”. Kustēšanās uz priekšu gan bija visai raita, un jau pēc kādām 30 minūtēm biju centrā, kur pabildēju lielās sniega kupenas un gāju līdz krastmalai, tad pāri Akmens tiltam, lai pieturā sagidītu 30. autobusu un turpinātu ceļu uz Daugavgrīvu, drīz vien pieminētais autobuss bija klāt.
Bet Bolderājā vajadzēja izkāpt no autobusa, jo tas man tajā brīdī nezināmu iemeslu dēļ tālāk nekursēja. Pēc kāda gabaliņa sapratu, kas par vainu – kāds 3. autobuss bija saslīdējis pirms tilta pār Buļļupi un nobloķējis ceļu, izraisot lielu autobusu sastrēgumu.
Ar kājām aizgāju līdz jūrai, kur bija izveidojušās iespaidīgas sniega kupenas, kopā ar sniegu tajās bija sapūstas arī smiltis, radot interesantus rakstus.
Pāri moliem gāzās ūdens, un šļakatas, kas tika virsū krastā esošajām zālēm un zariem, sasala, tādējādi radot skaistus, ledū “ieaugušus” veidojumus…

Zemāk bildes no “medībām”

Advertisements

5 komentāri so far
Komentēt

Lai nesanāk tik pelēki, der pamānīt aparātu, piegriežot ekspozīcijas kompensāciju + pāris soļus.

Komentārs by Pēteris

Varbūt Jums taisnība, bet es parasti cenšos attēlot tā,kā to redzu ar savu aci un šajā gadījumā viss apkārt bija pelēks. Iespējams mana pieeja nav pareiza, bet tākā bildēju RAWā viss vēl ir labojams.

Komentārs by orkaans

ko???????

Komentārs by edžija

[…] This post was mentioned on Twitter by Anette Anna, Gatis Gusevs and Silva Alekna, Jānis Trallis. Jānis Trallis said: Fotogalerija – sniega vētras veidotās skulptūras piektdien Daugavgrīvā (Rīgā, līča krastā): http://ej.uz/8iry […]

Pingback by Tweets that mention Sniega vētras medības… « Dabas parādību fotogrāfijas -- Topsy.com

Es jau cerēju, ka būsi ko smuku sabildējis. 🙂

Komentārs by Julita
Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: